conti_spa932cl
conti_spa932cl_2
conti_spa932cl
conti_spa932cl_2
CONTI SPA932CL powerspan v-riem 932 x 13 mm zwart
  • Lengte: 932
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 932 mm
  • Binnenlengte Li: 886 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654692
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA932CL
Lengte
932
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
932 mm
Binnenlengte li
886 mm