conti_spa882cl
conti_spa882cl_2
conti_spa882cl
conti_spa882cl_2
CONTI SPA882CL powerspan v-riem 882 x 13 mm zwart
  • Lengte: 882
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 882 mm
  • Binnenlengte Li: 836 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654678
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA882CL
Lengte
882
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
882 mm
Binnenlengte li
836 mm