conti_spa3350cr
conti_spa3350cr_2
conti_spa3350cr
conti_spa3350cr_2
CONTI SPA3350CR CONTI V ADVANCE riem SPA 3350 CR
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 3350
  • Breedte: 12,7 mm
  • Hoogte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 3350 mm
  • Binnenlengte Li: 3304 mm; 130,078 inch
  • Buitenlengte La: 3367 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970055
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA3350CR
Lengte
3350
Breedte
12,7 mm
Hoogte
10 mm
Richtlengte ld
3350 mm
Binnenlengte li
3304 mm; 130,078 inch
Buitenlengte la
3367 mm