conti_spa2532cl
conti_spa2532cl_2
conti_spa2532cl
conti_spa2532cl_2
CONTI SPA2532CL powerspan v-riem 2532 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2532
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2532 mm
  • Binnenlengte Li: 2486 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665438
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2532CL
Lengte
2532
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2532 mm
Binnenlengte li
2486 mm