conti_spa2432cl
conti_spa2432cl_2
conti_spa2432cl
conti_spa2432cl_2
CONTI SPA2432CL powerspan v-riem 2432 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2432
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2432 mm
  • Binnenlengte Li: 2386 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671330
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2432CL
Lengte
2432
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2432 mm
Binnenlengte li
2386 mm