conti_spa2132cl
conti_spa2132cl_2
conti_spa2132cl
conti_spa2132cl_2
CONTI SPA2132CL powerspan v-riem 2132 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2132
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2132 mm
  • Binnenlengte Li: 2086 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817664714
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2132CL
Lengte
2132
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2132 mm
Binnenlengte li
2086 mm