conti_spa1632cl
conti_spa1632cl_2
conti_spa1632cl
conti_spa1632cl_2
CONTI SPA1632CL powerspan v-riem 1632 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1632
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1632 mm
  • Binnenlengte Li: 1586 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671255
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1632CL
Lengte
1632
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1632 mm
Binnenlengte li
1586 mm