conti_spa1500cl
conti_spa1500cl_2
conti_spa1500cl
conti_spa1500cl_2
CONTI SPA1500CL powerspan v-riem 1500 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1500
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1500 mm
  • Binnenlengte Li: 1454 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654913
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1500CL
Lengte
1500
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1500 mm
Binnenlengte li
1454 mm