conti_spa1482cl
conti_spa1482cl_2
conti_spa1482cl
conti_spa1482cl_2
CONTI SPA1482CL powerspan v-riem 1482 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1482
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1482 mm
  • Binnenlengte Li: 1436 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654609
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1482CL
Lengte
1482
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1482 mm
Binnenlengte li
1436 mm