conti_spa1432cl
conti_spa1432cl_2
conti_spa1432cl
conti_spa1432cl_2
CONTI SPA1432CL powerspan v-riem 1432 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1432
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1432 mm
  • Binnenlengte Li: 1386 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654890
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1432CL
Lengte
1432
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1432 mm
Binnenlengte li
1386 mm