conti_spa1320cl
conti_spa1320cl_2
conti_spa1320cl
conti_spa1320cl_2
CONTI SPA1320CL powerspan v-riem 1320 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1320
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1320 mm
  • Binnenlengte Li: 1274 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654845
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1320CL
Lengte
1320
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1320 mm
Binnenlengte li
1274 mm