conti_spa1307cl
conti_spa1307cl_2
conti_spa1307cl
conti_spa1307cl_2
CONTI SPA1307CL powerspan v-riem 1307 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1307
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1307 mm
  • Binnenlengte Li: 1261 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654838
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1307CL
Lengte
1307
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1307 mm
Binnenlengte li
1261 mm