conti_spa1269cl
conti_spa1269cl_2
conti_spa1269cl
conti_spa1269cl_2
CONTI SPA1269CL powerspan v-riem 1269 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1269
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1269 mm
  • Binnenlengte Li: 1223 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817666367
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1269CL
Lengte
1269
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1269 mm
Binnenlengte li
1223 mm