conti_spa1132cl
conti_spa1132cl_2
conti_spa1132cl
conti_spa1132cl_2
CONTI SPA1132CL powerspan v-riem 1132 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1132
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1132 mm
  • Binnenlengte Li: 1086 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671200
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1132CL
Lengte
1132
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1132 mm
Binnenlengte li
1086 mm