conti_htd8120020crb
CONTI HTD8120020CRB conti synchroforce carbon tandriem
  • Lengte: 1200
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CARBON
  • Nominale lengte: 1200 mm
  • Aantal tanden: 150
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8120020CRB
Lengte
1200
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CARBON
Nominale lengte
1200 mm