conti_htd896050
conti_htd896050_2
conti_htd896050
conti_htd896050_2
CONTI HTD 960 8M 50 Conti Synchrobelt tandriem - HTD896050
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 960
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 960 mm
  • Aantal tanden: 120
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858890476
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD896050
Lengte
960
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
960 mm