conti_htd58909cxp
conti_htd58909cxp_2
conti_htd58909cxp
conti_htd58909cxp_2
CONTI HTD 890 5M 9 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD58909CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 890
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 890 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD58909CXP
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
890 mm