conti_htd38826
conti_htd38826_2
conti_htd38826
conti_htd38826_2
CONTI HTD 882 3M 6 Conti Synchrobelt tandriem - HTD38826
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 882
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 882 mm
  • Aantal tanden: 294
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858894221
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD38826
Lengte
882
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
882 mm