conti_htd38229cxp
conti_htd38229cxp_2
conti_htd38229cxp
conti_htd38229cxp_2
CONTI HTD 822 3M 9 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD38229CXP
 24,43 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 27/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 159.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 822
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 822 mm
  • Aantal tanden: 274
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817049504
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD38229CXP
Lengte
822
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
822 mm