conti_htd38226cxp
conti_htd38226cxp_2
conti_htd38226cxp
conti_htd38226cxp_2
CONTI HTD 822 3M 6 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD38226CXP
 19,69 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 08/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 240.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 822
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 822 mm
  • Aantal tanden: 274
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817049498
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD38226CXP
Lengte
822
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
822 mm