conti_htd877620cxp
conti_htd877620cxp_2
conti_htd877620cxp
conti_htd877620cxp_2
CONTI HTD 776 8M 20 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD877620CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 776
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 776 mm
  • Aantal tanden: 97
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD877620CXP
Lengte
776
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
776 mm