conti_htd868885
conti_htd868885_2
conti_htd868885
conti_htd868885_2
CONTI HTD 688 8M 85 Conti Synchrobelt tandriem - HTD868885
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 688
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 688 mm
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD868885
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Nominale lengte
688 mm