conti_htd868830
conti_htd868830_2
conti_htd868830
conti_htd868830_2
CONTI HTD 688 8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - HTD868830
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 688
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 688 mm
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD868830
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Nominale lengte
688 mm