conti_htd868820
conti_htd868820_2
conti_htd868820
conti_htd868820_2
CONTI HTD 688 8M 20 Conti Synchrobelt tandriem - HTD868820
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 688
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 688 mm
  • Aantal tanden: 86
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD868820
Lengte
688
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
688 mm