conti_htd36696cxp
conti_htd36696cxp_2
conti_htd36696cxp
conti_htd36696cxp_2
CONTI HTD 669 3M 6 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD36696CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 669
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 669 mm
  • Aantal tanden: 223
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817049344
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD36696CXP
Lengte
669
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
669 mm