conti_htd865685cxa
conti_htd865685cxa_2
conti_htd865685cxa
conti_htd865685cxa_2
CONTI HTD 656 8M 85 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD865685CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 640
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 656 mm
  • Aantal tanden: 82
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817042321
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD865685CXA
Lengte
640
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
656 mm