conti_htd864050cxa
conti_htd864050cxa_2
conti_htd864050cxa
conti_htd864050cxa_2
CONTI HTD 640 8M 50 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD864050CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 640
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 640 mm
  • Aantal tanden: 80
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817042277
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD864050CXA
Lengte
640
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
640 mm