conti_htd36336
conti_htd36336_2
conti_htd36336
conti_htd36336_2
CONTI HTD 633 3M 6 Conti Synchrobelt tandriem - HTD36336
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 633
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 633 mm
  • Aantal tanden: 211
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858892630
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD36336
Lengte
633
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
633 mm