conti_htd363315cxp
conti_htd363315cxp_2
conti_htd363315cxp
conti_htd363315cxp_2
CONTI HTD 633 3M 15 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD363315CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 633
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 633 mm
  • Aantal tanden: 211
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817049337
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD363315CXP
Lengte
633
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
633 mm