conti_htd563015
conti_htd563015_2
conti_htd563015
conti_htd563015_2
CONTI HTD 630 5M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD563015
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 630
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 630 mm
  • Aantal tanden: 126
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858895327
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD563015
Lengte
630
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
630 mm