conti_htd862430cxp
conti_htd862430cxp_2
conti_htd862430cxp
conti_htd862430cxp_2
CONTI HTD 624 8M 30 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD862430CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 624
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 624 mm
  • Aantal tanden: 78
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD862430CXP
Lengte
624
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
624 mm