conti_htd36069
conti_htd36069_2
conti_htd36069
conti_htd36069_2
CONTI HTD 606 3M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD36069
 15,40 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 318.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 606
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 606 mm
  • Aantal tanden: 202
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858892791
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD36069
Lengte
606
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
606 mm