conti_htd860050cxp
conti_htd860050cxp_2
conti_htd860050cxp
conti_htd860050cxp_2
CONTI HTD 600 8M 50 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD860050CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 600
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 600 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD860050CXP
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
600 mm