conti_htd56009
conti_htd56009_2
conti_htd56009
conti_htd56009_2
CONTI HTD 600 5M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD56009
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 600
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 600 mm
  • Aantal tanden: 120
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858892920
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD56009
Lengte
600
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
600 mm