conti_htd35979
conti_htd35979_2
conti_htd35979
conti_htd35979_2
CONTI HTD 597 3M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD35979
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 597
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 597 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD35979
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
597 mm