conti_htd55659
conti_htd55659_2
conti_htd55659
conti_htd55659_2
CONTI HTD 565 5M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD55659
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 565
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 565 mm
  • Aantal tanden: 113
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858893699
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD55659
Lengte
565
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
565 mm