conti_htd34869
conti_htd34869_2
conti_htd34869
conti_htd34869_2
CONTI HTD 486 3M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD34869
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 486
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 486 mm
  • Aantal tanden: 162
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD34869
Lengte
486
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Nominale lengte
486 mm