conti_htd848020cxp
conti_htd848020cxp_2
conti_htd848020cxp
conti_htd848020cxp_2
CONTI HTD 480 8M 20 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD848020CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 480
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 480 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD848020CXP
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
480 mm