conti_htd347415
conti_htd347415_2
conti_htd347415
conti_htd347415_2
CONTI HTD 474 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD347415
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 474
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 474 mm
  • Aantal tanden: 158
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817014007
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD347415
Lengte
474
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
474 mm