conti_htd144578170cxp
conti_htd144578170cxp_2
conti_htd144578170cxp
conti_htd144578170cxp_2
CONTI HTD 4578 14M 170 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD144578170CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 4578
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 4578 mm
  • Aantal tanden: 327
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817054553
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD144578170CXP
Lengte
4578
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
4578 mm