conti_htd144578170
conti_htd144578170_2
conti_htd144578170
conti_htd144578170_2
CONTI HTD 4578 14M 170 Conti Synchrobelt tandriem - HTD144578170
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 4578
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 4578 mm
  • Aantal tanden: 327
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858894962
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD144578170
Lengte
4578
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
4578 mm