conti_htd144578115cxa
conti_htd144578115cxa_2
conti_htd144578115cxa
conti_htd144578115cxa_2
CONTI HTD 4578 14M 115 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD144578115CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 4578
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 4578 mm
  • Aantal tanden: 327
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817044554
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD144578115CXA
Lengte
4578
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
4578 mm