conti_htd14432655cxp
conti_htd14432655cxp_2
conti_htd14432655cxp
conti_htd14432655cxp_2
CONTI HTD 4326 14M 55 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD14432655CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 4326
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 55 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 4326 mm
  • Aantal tanden: 309
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817053990
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14432655CXP
Lengte
4326
Steek
14 mm
Breedte
55 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
4326 mm