conti_htd840085cxa
conti_htd840085cxa_2
conti_htd840085cxa
conti_htd840085cxa_2
CONTI HTD 400 8M 85 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD840085CXA
 288,33 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 15.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 400
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 400 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817041966
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD840085CXA
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
400 mm