conti_htd339015
conti_htd339015_2
conti_htd339015
conti_htd339015_2
CONTI HTD 390 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD339015
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 390
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 390 mm
  • Aantal tanden: 130
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858898434
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD339015
Lengte
390
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
390 mm