conti_htd33639
conti_htd33639_2
conti_htd33639
conti_htd33639_2
CONTI HTD 363 3M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD33639
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 363
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 363 mm
  • Aantal tanden: 121
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858893972
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD33639
Lengte
363
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
363 mm