conti_htd336315cxp
conti_htd336315cxp_2
conti_htd336315cxp
conti_htd336315cxp_2
CONTI HTD 363 3M 15 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD336315CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 363
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 363 mm
  • Aantal tanden: 121
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817048552
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD336315CXP
Lengte
363
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
363 mm