conti_htd535025
conti_htd535025_2
conti_htd535025
conti_htd535025_2
CONTI HTD 350 5M 25 Conti Synchrobelt tandriem - HTD535025
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 350
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 350 mm
  • Aantal tanden: 70
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858892821
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD535025
Lengte
350
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
350 mm