conti_htd143360170cxp
conti_htd143360170cxp_2
conti_htd143360170cxp
conti_htd143360170cxp_2
CONTI HTD 3360 14M 170 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD143360170CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 3360
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 3360 mm
  • Aantal tanden: 240
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817054508
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD143360170CXP
Lengte
3360
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
3360 mm