conti_htd533025
conti_htd533025_2
conti_htd533025
conti_htd533025_2
CONTI HTD 330 5M 25 Conti Synchrobelt tandriem - HTD533025
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 330
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 330 mm
  • Aantal tanden: 66
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858895105
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD533025
Lengte
330
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
330 mm